Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ČLÁNKY   ZE   ZÁVODŮ

S celou svou smečkou se věnuji agility. V této sekci můžete sledovat, které závody jsme navštívili, jak jsme si je užili a také jak jsme se umístili. Najdete zde i naše videa a fotky, nebo článek z tréninků, intenzivky a prostě vše co se agility a nás týká :-).

Agility se věnuji od roku 2004 a běhala jsem za agility klub Hradec Králové.

Momentálně jsem členem agility teamu Sirius, Opatovice nad Labem.

 

____________________________________________________________________________________________________

Acana SIRIUS CUP 2013

...jsou naše Opatovické závody, které se konaly 20. - 21. 7. 2013.  Pískala naše oblíbená rozhodčí Alice Glöcknerová. Parkury se opravdu povedly:-) Letos jsem dostali možnost nést název ACANA SIRIUS CUP, což znamená že jste se mohli těšit na granule a ceny od značky Acana. Také jako každý rok na dvoudenkách losujeme cenu pro závodníka, který se zúčastnil obou dnů. Letos se losovalo o snowboard prkna :-)

Také jsme na těchto závodech měli premiéru našeho nového hliníkového áčka a hliníkové houpačky z Německa!

Počasí vyšlo skvělě, holinky nebyly potřeba, což je velké plus. Já osobně se jako závodník zůčastním až příští rok... teda budu se snažit, je toho nějak moc a nestíhám trénovat. Ale snad už se brzy ukážeme na nějakém parkuru.

Doufám, že se Vám na našich závodech líbilo a příští rok naviděnou :-)

Naší novou hliníkovou houpačku a áčko vyzkoušela i Kája s Roníkem :-)

____________________________________________________________________________________________________

Dajen na tréninku

Jednou takhle v neděli bylo moc hezky, tak proč si nejít zatrénovat. Vzala jsem pouze Dajenku, abych ji se vším pořádně konečně seznámila. Byla strašně šikovná, ačkoliv to bylo v prostředí které vubec neznala. Tunýlky i skočku dávala s radostí. Ohromně ji to bavilo a na rovinkách makala jak blázen. Ona se Míma nezdá.. ale bude to dábel :-) .. Byl to super den, kdyby teda pořád nelezla do hnoje a neskákala do vody :)))) Prasátko je to.

____________________________________________________________________________________________________

MS v agility v Liberci - říjen 2012

Ve dnech 4.-7.10. probíhalo v Liberci mistrovství světa v agility, vůbec poprvé v České Republice a proto tam nesměl chybět žádný český fanda! Nejen fanouškovská trička byla nádherná ale vůbec vše se povedlo na jedničku! Článků a fotek je opravdu hrozně moc, proto nemá cenu tady něco vkládat, výsledky taky už zná každý, ale holkách hrozně moc blahopřeji a proto to znovu  uvedu :

Jednotlivci medium – Petra Hamšíková a Lara 2.MÍSTO

Družstva small – družstvo ve složení Martina Konečná –Speedy a Inch, Jitka Klozová a Aninka, Monika Šaling a Blackie vybojovali krásné 2.MÍSTO.

Družstva medium - družstvo ve složení Petra Hmašíková a Lara, Martina Magnoli Klimešová a Kiki , Nikol Schovancová a Kejsi, Kateřina Malačková a Jackie jsou MISTŘI SVĚTA.          (výsledky zkopírovány z infa cmku)

 

A velmi dojemné vzpomínkové video od Michala Vokrouhlíka  !!!!!!!!!!!!! ZDE !!!!!!!!!!!!!

 

____________________________________________________________________________________________________

Nymburk  28.-29.9. 2012 Neoficiálky+ oficiální závody

Vzhledem k tomu, že jsme se Soňou vezly do Nymburka časomíru, rozhodly jsme se tam přespat. A  tento cvičák zrovna nezáří krásnými toaletami ani teplou klubovnou.. Takže jsme vzaly stan, a ano víme, že jsme se zbláznily... Ale zimu v noci jsme nakonec přežily, prostě to chtělo hodně oblečení, dát si před spaním kolečko kolem pásky parkuru a potom mazlíky do spacáku. No a když už tam byl plánován odjezd, tak se pátek jevil jako další fajn příležitost na běh štěňátek. Tentokrát bylo štěňátek opravdu hodně, všichni jsme běhali společně ve stejné kategorii a k tunýlkům nám přidali také tunel látkový (který jsme  ještě ani na cvičáku nezkoušeli..) a skočku (bez laťky samozřejmě). Teď si nejsem tak jistá počtem závodníků ve štěňatech, ale mám dojem že nás bylo tak 16, 17. Fazy se umístila nějak v půlce, i v druhém běhu. Už jsem to pak moc nezkoumala, takže až najdu výsledky na netu, kdyžtak to sem dodám ;) Běhala ale krásně a rychle, bohužel pravidla pro štěňátka i posuzování bylo přísné, nebo alespoň přísnější než obvykle vídám. Dala mi dvě odmítnutí na poslední skočce, protože na ní není ještě naučená, a tak jsme se posunuli až někam do půlky výsledkové listiny. Ale můj hlavní účel závodu byl hlavně zkusit se zase soustředit mezi lidmi a běžet rychle s radostí, což se povedlo dobře:-) Nějaká bedna nám může být šumák, hlavně že jsme si zaskotačili :-)  Taky jsme se potkali s Luckou a Evičkou (chs Evajan). Evča závodila s šeltiíma holkama a všechny tři se postavily na bednu, takže super! :-) V sobotu jsme už jen koukali na oficiální závodníky.

____________________________________________________________________________________________________

Lukovské tunýlkaření - 22.9. 2012

Tak jsou za námi první letošní závody, kterých jsme se ÚČASTNILI JAKO ZÁVODÍCÍ, i když jen štěňátkovské probíhání tunely, kde šlo především o čas, ale zajímalo mě, jak se bude Fazy tvářit a soustředit na parkur mezi lidmi, přeci jen na cvičáku už to umíme, ale co v pravé závodní atmosféře?..Tak jsem nás přihlásila. A byla jsem mile překvapena! Štěňátka byla rozdělena do dvou kategorií- mladší -do půl roka(tam se ještě vešla Fazy) a starší(Sendy). V mladších jsme byli jediná šeltička a ostatní všechno borderky..z čehož jsem nebyla moc nadšená… Kategorie starších štěňátek obsahovala různá plemena pejsků. Probíhalo se 7 tunýlků na čas. Fazy v konkurenci samých border colií se umístila na 3. místě! Na její první „závody“ je to prostě super!

Cestou tam pršelo, ale jakmile jsme dorazili, déšť naštěstí ustál, jen ta velká zima zůstala.

Byly jsme tu poprvé, ale určitě né naposledy! Musím pochválit organizaci, vše bylo jak má být, ač to byly neoficiálky. Příjemné prostředí a ochotní organizátoři, kantýna, pěkná velká klubovna, kam se dalo schovat a ohřát se, odložit si psiska bez nějakých řečí a podobně. Opravdu jsme si závody se vším všudy užili!!

                                               Fazetka   3.místo/6  , závod štěňátek ml.

                                              Sendy      3.místo/5  , závod štěňátek st.

A za odměnu dostala Fazy pár nových hraček ze stánku, který je na závodech nabízel.

____________________________________________________________________________________________________

Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP - 25.8.2012

Na těchto závodech jsme se zdrželi déle než obvykle, když jezdíme na kukandu. Potkala jsem po dlouhé době pár tváří, dala se s nimi do řeči a pokochala se jak se jejich běhy po letech změnili. "Ustlali" jsme si s Lenkou na pěkném místečku, Fazynce jsem vytáhla i boudu, ale samozřejmě neměla čas si lehnout.. Ale byla jsem nadšená za její klid a schopnost nenechat se vyrušit závodní atmosférou. Občas někomu šeltiím štěkotem zafandila, sledovala běhy, pozdravila se se šeltičkami, hrála si na přetahovanou a nebo jen ležela v trávě.  Tento fajn průběh mi překazila jedna taková slečna (pravděpodobně z  Prahy)- a stejně na těch Pražákách něco je!, které se asi nelíbilo, že sedíme pár metrů od ní a že si občas Fazy štěkla-jakoby to bylo na závodech něco vyjímečného nebo zakázaného :-) No a její nesmyslné povely pro pejska, mě ale taky dostávaly do varu, raději to ani komentovat nebudu. Možná jsem spíš očima měla kroutit naopak já:-) A povely se jí vymstily na parkuru a na co jiného svádět neúspěch?- když né na psa, tak na závodníky co sedají podél parkuru ve stanech-zřejmě jejich sedící přítomnost nějakým způsobem ovlivnila vedení na parkuru. Ale i o tomhle by měl být závod a spousta začínajících agilitáků na to zapomíná. Pes by si měl zvykat jak na překážky, tak na ruch kolem nich. Pak se mnoho lidí diví, že se pes bojí rozhodčího..!

Podařilo se nám vyfotit Fazy v postoji (a že jsem jí ho ještě nezačala ani učit!), dokonce to šlo krásně a foteček je několik, některé fotky v postoji jsem už vložila do jejího profilu, tak se můžete pokochat.

Více o těchto závodech najdete na stránkách http://www.zkovm.com/

____________________________________________________________________________________________________

Srpnový trénink 2012

Tak jsme s našima mladýma holkama Fazynkou a Sendy (a seniorkou Ketynkou) zase vyrazily se Soňou na čtvrteční trénink, v plánu jsme měly podívat se na tunýlky, vzhledem k tomu že se v září chystáme na závod tunýlkaření pro štěnátka (hlavně Sendynka, s Fazy ještě nevím, zda budu závodit, ale podívat se jedeme tak jako tak. Fazy je moc šikovná, tunýlky má ráda a momentálně zvládá i víc tunelů za sebou:-)

Tady je pár fotek Fazetky z tohoto tréninku:

 

 

____________________________________________________________________________________________________

28.7.-29.7.2012 – SIRIUS Cup 2012

Na letošních dvoudenkách nám pískal Petr Noga, jeho parkury byly v sobotu spíše technické a na neděli si připravil běhavý jak jump, tak i zkoušky s openem. Z parkurů jsem byla nadšená, tak jsem si je musela načrtnout pro trénink..počasí nám na sobotu také docela přálo, ale bylo strašné horko, na noc se předpovídal déšt a bouřka, která bohužel opravdu přišla a nadělala na druhý den spoušť. Naštěstí nám zatopila parkur pouze na jedné straně po dél celé pásky a tak rybníček nezasahoval tak moc do parkuru. Samozřejmě po několika závodníkách se na parkuru tvořilo krásné bláto, ale naštěstí se nikdo nezranil:-) Horší to bylo pro pejsky v kategorii small, kvůli vodě a blátu se jim špatně skákalo a tak v neděli padalo mnohem více skoček než obvykle.. Ovšem ty ostřílené závodníky, ani tento terén neskolil a na bedně se ukázali známé tváře. Za zmínku možná ale stojí zkoušky kategorie MA1 , kde nedoběhl bohužel ani jeden závodník.

Doufáme, že si závodníci letošní dvoudenky užili a že se uvidíme opět za rok. FOTKY ZDE

____________________________________________________________________________________________________

Dvouzkoušky Pecka 2012 - 14.červenec

A tak jsme vyrazili i s Fazynkou na Pecku, kde Lucka Součková pořádala agi tábor se zakončením sobotních dvojzkoušek, na kterých stavěla parkury Alice G. Pár hodin jsme se zdrželi, sledovali běhy jedniček a dvojek.. Zrovna když jsme se sbalili k odjezdu, začalo trochu pršet, takže jsme to dobře trefili. Fazynka byla moc šikovná a jen málo co ji vyvedlo z míry, i tu jízdu autem prostě zbožnuje:-) Je to šikulka. Autem s námi jel i Brit od Lenky, takže cesta byla velmi zábavná a pro Briťánka dlouuuhááááá až nekonečná. Byl dokonce odhodlán i řídit, však co je na tom sednout si za volant a odbrzdit.........:-)

____________________________________________________________________________________________________

Třebechovické jumpingové hrátky 2.ročník - 26. květen 2012

Na tyto neofika závody jsme se jeli podívat jen na chviličku, ale stálo to za to.

Vymyšlená hra, kdy se spojily čtyři tunely za sebe a probíhalo se jimi na nejrychlejší čas, byl výborný nápad.

Příští závody už budou probíhat formou socializace pro naší Fazynku, moc se těšíme :-)

____________________________________________________________________________________________________

Mistrovství ČR šeltií - Opatovice nad Labem 13.5. 2012

Tuto akci pořádal Český klub chovatelů sheltií a Klub chovatelů collií a sheltií Praha. Součástí byl i Open Air MR BO a AO. Šeltiček přijelo celkem hodně, ale je škoda, že v dnešní době už to nemá takovou úroveň jako dřív. Momentálně se pořádá v jeden den více závodů a tak se nesetká obrovský počet závodníků najednou. Do Opatovic jsem jela s holkama opět pomáhat a tak jsme si "užívaly" neběhání. Počasí vyšlo suprově, bylo úplně akorát a to je pro pejsky to nejlepší. Moc chválím poháry a ceny celkově, opravdu krásná podívaná:-) Škoda, že jsem nezávodila :-) Fotky ZDE.

____________________________________________________________________________________________________

Fitmin Cup - Probluz , 8.5. 2012

Další krásné počasí nám vyšlo, opět jsme se opalovali... No, závody se myslím povedly, ale s pár lidmi jsme se shodli na špatné organizaci, pomocníků měli probluzáci nespočet, ale nebylo to moc vidět. Obdivovala jsem klučinu, kterej běhal sbírat tyčky, snad jedinej a SÁM. A v kantýně taky nebyl zrovna výběr :-) Snad to do příštích závodů organizátoři vylepší, protože místo na závody je to opravdu pěkné, a ten výhled!!!! Boží:-) Rozhodčí mě překvapila opravdu těžkými parkury, a jak už to tak bývá, jedničky byly těžší než dvojky.. Třeba Jumping byl opravdu zákeřný, ale on se vlastně nenašel jednoduchý parkur. Možná líp:-) Jen škoda těch spouuuuuusty Disků.  Udělali jsme pár foteček, které najdete ZDE, a nebo na facebooku ve skupině Běhám agility se šeltií.

____________________________________________________________________________________________________

Neoficiálky SIRIUS v Opatovicích 1.5. 2012

Na 1. Máje jsme ráno po vybouřené noci na čarodějice, kdy já naspala asi dvě necelé hodiny a Lenička jela nonstop, vyrazily ještě s Jančou a Denym na neoficiálky vypomáhat. Počasí nám na tohle krásný datum přálo, bylo opravdu moc hezky- až moc, ještě štěstí že nás napadlo vzít si opalovák, jinak by jsme se spálily víc než se stalo. Štěňátka byla moc šikovná a běhy na tratích od Barči Lerlové se jim dařili. Pokročilejší závodníci měli už běhy složitější, ale přesto se jim běhalo dobře. V kantýně holky dělaly výbornou ledovou kávu se zmzlinou a využil toho snad každý, v tom vedru to bylo přímo nutné osvěžení.. Fotky běhů a vyhlášení výsledků od Lenky ZDE, a SIRIUS ZDE.

 

____________________________________________________________________________________________________

Závody BLEŠNO 15.10. 2011

Vzhledem k tomu, že nebylo k dispozici autíčko, musely jsme s holkama jet vláčkem. Blešno je kousek od Hradce takže nebyl problém.

Jízdu jsme si užily, závody se povedly, byly jsme se kouknout i vedle na koníčky a samozřejmě jsme potkaly opět samé známé a tak jsme se vůbec nenudily, vzhledem k tomu že jsme ani jedna nezávodila...   :-)  a ZDE najdete fotky od Lenky Šípkové.


____________________________________________________________________________________________________

XI. Zlatá Překážka Hradec Králové - 17.-18.10. 2009

Závodů jsem se účastnila pouze v neděli a pouze jako pořadatel. V neděli už od rána pršelo, ale naštěstí z toho nebylo takové bláto jaké jsme očekávali. Závody se podle mne velice povedly a se zimou to nebylo tak strašné. Co se týče parkurů, myslím si, že manželé Lukáčovi stavěli  velice pěkné parkury, úplně jsem měla obrovskou chuť chytit prvního psa co stál vedle mne a zaběhnout si také. :)

Musím zdůraznit, že se tak často nestává aby Zlatá Překážka končila tak brzy a už v 14:00 se vyhlašovaly výsledky. Gratuluji Nikče a Charliemu za vydařené dvojky a Luccy za výborná umístění. V součtech se velmi dařilo našemu klubu celkově, kde jsme např. ve součtech SA1 zabrali celou bednu a nejen tu! A děkuji Vojtovi, alespoň za ten hrnek, o kterém vlastně ani nevěděl. A Tobě Niky za vynikající palačinky. Prostě Hradéééc !!

____________________________________________________________________________________________________

 

Mistrvství republiky kolií a speciál šeltií / Podzimní pohár - 10.10. 2009

V sobotu se pořádal v areálu KK Nový Svět ve Dvoře Králové nad Labem Podzimní pohár, součástí akce bylo Mistrovství republiky kolií a Speciál šeltií. Na závodech se objevilo až 25 šeltií, běhalo se nakonec podle velikostních kategorií, tedy smolíci a medium. Trošku nás zastrašoval déšť a docela bylo chladno, a tak nebyla potíž zalézt do klubovny a trošičku se ohřát. Závody se o něco protáhly a tak se výsledky vyhlašovaly za tmy. V plánu bylo i společné fotografování kolií a šeltií, ale kvůli tmě se to bohužel nevešlo do programu, což mě opravdu mrzelo, ale třeba se to povede příště. Loni také byly diplomy, i pro ty neumístěné závodníky, letos bohužel... Parkury stavěl Zdeněk Spolek, tratě byly spíše technické a myslím si že šeltiím „sedly“ vcelku dobře. I když je pravda, alespoň co si pamatuji z minulých závodů, že letos bylo více disků. Přitom některé parkury se mi zdály plynulé a daly se dobře proběhnout. Ale ono se to kecá, když nezávodíte, že. :)

Fotky ze závodů třeba na www.collie-smooth.com

 

____________________________________________________________________________________________________

 Zlatá překážka 10. ročník - 22.-23.11. 2008

Minulý víkend jsme se účastnili a zároveň pořádali už 10. halové závody Zlatá Překážka HK.

Obě holky běhaly bezvadně. I Nikči Charlis běhal krásně. V sobotu se sice Camče moc nedařilo, jednou se diskla (i když nemůžu říct že se diskla ona, z té větší části to bývá chyba psovoda:) ). Při jumpingu to byl dobrý běh, až na ten slalom, kde jsem to vzdala, čapla jsem Camču a šli jsme si to zopakovat od skočky. Tudíž další DISK. Nedalo se říct že běžíme jako tým, ale spíš každý podle sebe.
 Luccy také neběhala špatně.. V jumpingu získala výbornou a čistý běh.
V neděli to byl úplný opak, Cami zaběhla open i jumping čistě a s výborným časem!
V MA2 se nám nepovedla houpačka, ale běh byl také rychlý, přišlo mi že jí přes noc ze soboty něco štíplo do zadku
 a pořádně zamakala na čase. Luccy stála na bedně při celkovém součtu!
 Nikča s charlim se umístili na místě druhém.
 Parkury od Tomáše Glabazňi se mi líbily, protože nebyly zrovna moc jednoduché. Vánoční běh a věšení ozdob na vánoční stromeček při běhu jako závod družstev se povedl! Většina psovodů ani po třetím vysvětlení nepochopila pravidla, ale sranda u toho byla! :D
Protože to byl už desátý ročník našich závodů, bylo objednáno překvapení, do kterého jsme se ihned po fotografování všichni pustili a ochutnali...(dort viz foto). Foto ze součtů nikde není k nalezení a můj foťák stávkoval  :( ..

Cami-  MA2 9/15, 1 odm.
Open 6/32, čistý parkur, V
Jumping 10/32, čistý parkur, V

Luccy-  SA1 14/22
Open 28/55, 1 ch, 1 odm.
Jumping 16/55, čistý běh, V,  3,65 m/s
Součty SA1  3/22


 

 _________________________________________________________________________________________________


19.10.08 Východočeský pohár města Letohrad

 Parkury stavěla Lenka Pánková a také to byly pěkné motanice. V jumpingu se většina psů diskla, ale nám se s Cami podařilo doběhnout do cíle jen s jednou chybou. Tyčkou. :/
Zkoušky MA2- běželo nás 7, z toho 4 disk (včetně nás).  Luccy získala ve Zk výbornou..
Videa ze závodů byla, ale mojí nešikovností byla omylem vymazána...

Cami-  Jump 10/22, chyba
Open 13/22
MA2 dis

Luccy- SA1 7/14, 1 odm., V
Jumping 15/33
Open dis
                                                                                                       


 

Opatovice nad Labem
Dnes 11.5.2008 jsme se účastnili závodů v Opatovicích nad Labem,
 závody to byly neoficiální, tudíž jsme s Cami běhaly v kategorii závodníků(A2)-dva běhy-agility a jumping. Luccy běžela začátečníky. Počasí bylo super a parkury nebyly vůbec těžké. Rozhodčí byla Vejrová Veronika(Sirius). Nejvíc jsem se popadala za hlavu u jumpigu, kde Cami běžela nádherně, rychle a čistě a jakoby naschvál, poslední skočku skočila z druhé strany a parádně se diskla:/
Ceny byly místo pohárů/medailí perníčky s číslem 1, 2, 3. Takže jsme ani o moc nepřišly..


Cami- Jump dis
Open
4/11, poslední skočka:/

Luccy- Jump disk, panička zapoměla kudy se to vlastně běží..
Open 
9/12 , 1 chyba, 1 odmítnutí
                  Obrazek                                                                            
 

1.5. 2008  Royal cup v Nymburku

Včera  jsme vstávali v šest hodin na  ROYAL CUP, který se konal v Nymburku.
V Jumpingu se nám nějak nechtělo do slalomu, dokonce jsme ho 3x opakovali, ach ta první tyčka.
Naše první zkoušky MA2 jsme zaběhli dost zajímavým způsobem, hnedka třetí překážka a to "pěkně žlutý tunel", který má Cami dost v oblibě,
se nám nějak nezadařil, poslala jsem Camču do tunelu a s myšlenkou *no jo, musím ji stihnout až vyleze* jsem se jaksi musela rozloučit a otočit se zpátky, protože co se nestalo, asi se jí tam uvnitř něco nelíbilo a vylezla zpátky.
 Než jsem to stihla pobrat skákala překážku, kterou opravdu skákat neměla a to ani po tunelu. :)
Rozhodčí si pěkně zapískala a byli jsme hnedka na začátku diskvalifikováni.
 Čapla jsem Cami a od tunelu jsme si to zopakovali, samozřejmě že tentokrát ho normálně proběhla, jako by se nic nestalo.
Zbytek jsme doběhli s bezvadnou rychlostí, ale ta nám byla na nic. :)
Když Cami překonává poslední skokovku slyším neuvěřitelně velký potlesk a dokonce tam někdo ječel. No takovouhle podporu jsem ještě nezažila a hlavně ne na těhlech závodech, kde závodící doběhl a zatleskali mu sotva dva lidé. Naše první "dvojky" nějak nevyšly, ale nevadí, snad příšte bude tunel třeba v zelený barvě a s tím už Cami bude spokojená :))

Počasí si ZKO Nymburk objednal tak nějak všelijak. V jednu chvíli svítilo sluníčko, potom pršelo. Ale zima byla pořád.
 
Startovní listiny - tak s těma měli trošku problém a taky obsahovaly pouze jméno psovoda a jméno psa.
 Takže v tom byl takový zmatek, kdo běhá v jaký kategorii.

Po tom, že jsme na cvičáku byly ani nepamatuji, jsem s výkonem v celku spokojená. :)

Musela jsem zdokumentovat jednu fotečku, kdy už Cami doslova chrápala jak zabitá a bylo jí jedno že je v kotci, který tak nesnáší. No jo, byla to dřina, ale myslím si. že příští rok se do Nymburku mrkneme znovu..

Cami- MA2 dis
Jump
13/18, 2 odmítnutí u slalomu
Open
13/18

Obrazek

 

21.4.07 Snoopyho zkoušky Dubenec

 byly povedené závody. Sice to paní rozhodčí Evě Plíštilové trvalo dýl, než se postavily parkury,
 ale co se dalo dělat. Cami dostala další výbornou a v součtu se umístila v té lepší polovině.


Cami- ZK1. dis
ZK2.
4/14, V
Součet Zk
6/14
 


 


30.9.-1.10.06 MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽE roku 2006

Závody se pořádaly v zimním stadionu, tedy v hale. Problémem byla zima, jak venku, tak uvnitř.
Při běhu všem mrzly nohy a boty a to nemluvně o psech, kteří se pomalu báli vstoupit na led pokrytý kobercem...
Camilce to nešlo špatně, vždy se umístila v té první polovině.


Cami-  Jumping 19/33
Družstva 8/15
Open 23/34, 2 chyby, rychlý běh 


9.-10.9.06 9. ročník Zlaté Překážky Hradec Králové

v hale Slavia se samozřejmě povedl, proč by taky ne, byly jsme nejen závodníci, ale i pořadatelé:)
Cami se v sobotu ve zkouškách jedinou chybou posunula až na 6. místo a tak jsme se na bednu nedostali.
 Jako rozhočí jsme měli pozvanou
J. Strnadovou a Antotnína Grygara, kteří stavěli moc pěkné parkury.
Musíme se samozřejmě pochválit, za to, jak krásně jsme už po deváté zorganizovali Zlatou Překážku:)
 Příští rok se závody budou konat opět v hale.


Cami-  Jump 13/25, V, čistý běh
ZK 
6/16, zona
Open 
15/25
Součty 8/17

 


 


18.8.06 Žamberk o Pohár Fitmin

Cami se velmi snažila a bylo to vidět i na výsledcích.


ZK1 3.místo
ZK2   4.místo

 


 24.6.06 Hradec Králové Trainer Cup 02 2006

Jako rozhočí byla pozvaná Alice Glocknerová, parkury byly velice běhavé, ale Camilce se opravdu dařilo až na jumping, kde jsme dostali DIS, kvůli odmítnutím jsme si naběhali špatný čas, zasahoval přes maximální čas..
Ani umístění v součtech nevypadalo špatně.
Musím pochválit všechny a samozřejmě i nás, jako pořadatele, že tyhle tři Trainer Cupy, se prostě povedly!
Největší radost mám z toho, že
na všech Cupech po sobě, Camilka stála ve zkouškách na bedně:) Dvakrát druhé místo a jednou první místo.
Foto z výsledků kde stojíme na bedně je bohužel zobrazeno pouze do poloviny, tudíš psi a ceny nejsou vidět, zkoušela jsem to všelijak opravit a obnovovat ale bohužel, i na stránkách našeho klubu se vždy celé nenačte. A tak přidávám pouze Camilku s medailí ze Zk.

Open
5/16, čistý běh, V
Jump dis
ZK
2/6
Součty kategorie Medium 9/23
 
 


20.5.06 Trainer Cup 01 HK

Počasí vypadalo moc hezky a i  běhy se v celku povedly. Závod jsme konaly pár metrů za cvičákem, cvičák sloužil jako "odpočinek a občerstvení a odložení psů. Se všemi běhy jsem spokojená. I s jumpem, Camilka běžela totiž rychle a bohužel jsem ji moc vytlačila a překonala jinou překážku.
Rozhočí Jitka Novotná stavěla zajímavé parkury. Hlavně zkoušky se mi zdály těžké, ale Camilka je krásně zaběhla a umístili jsme se na prvním místě. Protože bylo pěkné počasí a tento závod pořádal náš klub, neváhali jsme a udělali několik společných fotek přímo na parkuru.

Open
6/12
ZK 1/6
Jump dis 
 


1.5. Trainer Cup 2006 HK

Z tohoto dne si Camilka vybojovala dvě výborné, jednu ze zkoušek a druhou z jumpingu, kde byla sice až na 11 místě, ale běh byl čistý a výborná nás velice potěšila. Ve zkouškách jsme stáli na bedně. Panu rozhodčímu se parkury moc povedly(Diviš).
Camélie si splnila postup do kategorie MA2.

ZK
2/8, čistý běh, V
Jumping 11/21, čistý běh, V, čas 37,52
Open
13/21
 

 

TOPlist