Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Podrobnější informace si rozklikněte vlevo

v sekci AKTUÁLNÍ VRH nebo PLÁNOVANÉ VRHY.

 

Štěňátka odchováváme v domácím prostředí a když jsou větší mohou se probíhat po zahradě. (Bydlíme v malém bytě, ale jezdíme na naší zahradu, kterou máme za rohem) . V kontaktu jsou s více lidmi, s malými dětmi, velkými psy a ostatními zvířátky, tudíž jsou zvyklá na běžný domácí ruch. Socializaci se snažíme samozřejmě nezanedbat a tak štěnátka zvykáme na různé ruchy a hlučné věci. Poznají i jízdu autem, autobusem, výtahem, nebo procházku a blbnutí na louce. Pokud máte zájem, můžete se na štěňátka přijet i nezávazně podívat dříve než "vylétnou z hnízdečka".- Je to i tak moji podmínkou, rozhodně neprodám pejska někde u benzínky, aniž bych tušila komu. I odběr štěnátek požaduji osobně u nás!!!!! Nikam ani přes "někoho" naše odchovance posílat nebudu, není to normální jednání a takovým zájemcům štěně nemusím ani prodat.      

Od nás odcházejí čipovaná, očkovaná, několikrát odčervená,  s průkazem původu a samozřejmostí je také KUPNÍ SMLOUVA!  Štěňátka si od nás odvážejí i vzorek granulí na které byla zvyklá + výbavičku do začátku (hračky, dečku, pamlsky,..) Všechna štěnátka necháváme vyšetřit na zdravotní vyšetření, které se u šeltií sledují. To znamená DOV-dědičné oční choroby, Genetické testy na CEA a na MDR1 . Všechny protokoly a výsledky testů, originální certifikát si štěnátko odveze s sebou do nového domova. Očkovací průkaz se záznamem proběhlého a dalšího očkování a odčervení je také samozřejmostí.

Novým majitelům vždy ráda poradím, pokud to bude potřeba a bude to v mých silách. Jestli se rozhodnete zkusit jednu či dvě výstavy, nebo uchovnit pejska či fenečku, popřípadě mít štěnátka, nebo budete tápat ve výcviku, jsem tady od toho abych vám pomohla a poradila. Ráda se s majiteli v průběhu života štěnat někde potkám, jsem ráda za posílání fotek, či videí. Pokud se náš odchov objeví na výstavě nebo začne běhat agility či jinou sportovní činnost, moc mne to potěší. Ale není to moji prioritou, záleží na majiteli. :-)

Pokud to bude možné, nebude problém pohlídat vašeho mazlíčka, pokud pojedete na dovolenou a nebude moci jet s vámi.

Naše šeltie s námi bydlí v bytě, nenechávám je na zahradě bez dozoru, spíme spolu v posteli, mazlíme se a milujeme se, šeltie potřebují kontakt se svým páníčkem, je to plemeno citlivé a empatické, proto bych ráda štěnátka poslala k rodinám, kde se stanou jejich součástí, né na dvorek k boudě.

_________________________________________________________________________________

TOPlist